info@imagedesign.sk 0917 867 054 Po-Pia: 8:00 - 16:00
info@imagedesign.sk 0917 867 054 Po-Pia: 8:00 - 16:00

Fólie pre ochranu
interiéru

Protislnečné fólie na okná

Protislnečné fólie vám zabezpečia nižšie prehrievanie interiéru v lete a lepšiu tepelnú izoláciu okna v zime. Okenné fólie tak prispejú k zníženiu energetickej a CO2 náročnosti vášho priestoru. Zároveň blokujú časť UV žiarenie prenikajúceho k vám do vnútra priestoru Na výber máte škálu okenných protislnečných fólií vo viacerých odtieňoch alebo tónovanie vhodné pre všetky typy budov a priestorov.

Anti UV

Anti UV film vám slúži ako ochrana tovaru alebo obrazov, či nábytku pred vyblednutím, alebo predčasným zostárnutím a poškodením ako ochrana pred slnečnému žiareniu. UV film ochráni napríklad tovar vystavený vo výklade, muzeálne predmety v blízkosti okien alebo vystavované umelecké diela vo výkladoch alebo pri oknách v galériach. Fólie používame v odtieňoch od ultračírej až po tónované v šírkach do 152 cm.

Tepelno izolačné fólie

Ochrana a šetrenie nadmerného využívania energie, znižovanie CO2 emisii z využívaných energií sa stáva opakovanou a aktuálnou témou. Tepelné a izolačné fólie vám pomôžu znížiť priepustnosť tepla cez okná a sklenené fasády vašej budovy. Na odraz tepla smerom späť do interiéru využívajú tieto fólie mikroskopické kovové čiastočky tak, aby vyžarované teplo neprichádzalo do kontaktu zo studeným sklom.

Zrkadlové fólie na okná

Zrkadlové fólie na okná a fasády budov sú ďalším z radu dizajnových riešení pre sklenené fasády alebo vchodové časti budov. Pri zrkadlových fóliách ide o klasickú estetickú a modernú formu architektúry. Okrem odrazu svetla prispieva aj k zníženiu prechodu tepla a tým prehrievania interiéru za takto polepeným sklom. Pritom neobmedzujú priepustnosť denného svetla a výhľadu von. Využijete ich aj na ochranu súkromia tam kde nechcete aby bol volný pohľad do vášho interiéru. Používame fólie čírom prevedení v šírkach do 183 cm a certifikátom M1.

Opýtajte sa

Väčšinu produktov máme skladom. Našim klientom poskytujeme aj služby na kľúč. Stačí nám napísať čo potrebujete a my sa postaráme o grafický návrh, nastavenie, rozvoz a inštaláciu. Ak chcete poradiť pri výbere, radi vás privítame v našom showroome v Bratislave, ktorý je výkladnou skriňou možností.

    ImageDesign